Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 7 ЗУ Про основи соціального захисту бездомних від 02.06.2005 № 2623-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей
Стаття 7. Суб'єкти, які ведуть облік бездомних осіб і безпритульних дітей

1. Облік бездомних осіб за місцем їх проживання або місцем перебування ведеться відповідними закладами для бездомних осіб - центрами обліку, що створюються органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади.
 
2. Центри обліку можуть утворюватися також громадськими і благодійними організаціями та на договірних засадах з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування надавати послуги щодо здійснення виявлення та обліку бездомних осіб.
 
3. Структура і режим роботи центрів обліку мають забезпечувати доступність обліку для бездомних осіб. У разі взяття на облік бездомних осіб вони отримують посвідчення про взяття на облік встановленого зразка.
 
Діяльність центрів обліку регулюється типовим положенням, затвердженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.
 
4. Відповідно до законодавства у складі інших соціальних служб можуть утворюватися структурні підрозділи (бюро, відділення тощо) без створення юридичної особи для ведення обліку бездомних осіб.
 
5. Облік безпритульних дітей ведеться службами у справах дітей місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Стаття 1 ...5 6 7 8 10 ...29

Перейти до статті