Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. ЗУ Про особливості продажу пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі банків, у капіта від 15.03.2012 № 4524-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про особливості продажу пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі банків, у капіталізації яких взяла участь держава
Прикінцеві та перехідні положення

Розділ V 
Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. До завершення продажу пакетів акцій банків, передбаченого цим Законом, управління корпоративними правами держави, що посвідчуються такими акціями, здійснюється Міністерством фінансів України.

3. Закони та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

4. Перше речення частини п'ятої статті 2 Закону України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., № 14, ст. 181; 2010 р., № 2-3, ст. 11; із змінами, внесеними Законом України від 2 червня 2011 року № 3463-VI) викласти в такій редакції: "Кабінет Міністрів України в установленому законом порядку приймає рішення про продаж пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі банків, які перебувають в управлінні Міністерства фінансів України".


Стаття 1 ...16 17 Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті