Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 18 ЗУ Про правовий статус осіб, зниклих безвісти від 12.07.2018 № 2505-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про правовий статус осіб, зниклих безвісти
Стаття 18. Заява про розшук особи, зниклої безвісти

1. Заява про розшук особи, зниклої безвісти, подається до відповідного територіального органу Національної поліції України.

Заява про розшук особи, зниклої безвісти, може бути подана родичем такої особи, представником військового формування, органом державної влади, органом місцевого самоврядування, об’єднанням громадян або будь-якою іншою особою, якій стало відомо про зникнення.

Заява про розшук особи, зниклої безвісти, може бути подана Комісією, якщо зазначені в абзаці другому цієї частини особи звернулися до неї з повідомленням про зникнення особи.

У заяві про розшук особи, зниклої безвісти, зазначається інформація, що може сприяти розшуку такої особи.

2. У разі отримання інформації про зникнення особи за особливих обставин або заяви про розшук такої особи Національна поліція України зобов’язана інформувати Комісію протягом трьох днів з моменту отримання такої інформації або заяви.

3. Відомості, зазначені у заяві про розшук особи, зниклої безвісти за особливих обставин, підлягають внесенню до Реєстру в порядку, передбаченому цим Законом, протягом 24 годин після отримання Комісією від Національної поліції України інформації про зникнення особи за особливих обставин або інформації про отримання заяви про розшук такої особи.


Стаття 1 ...16 17 18 19 20 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті