Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 18 ЗУ Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів від 08.07.2011 № 3677-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів
Стаття 18. Охорона анадромних видів риб

Україна як держава походження анадромних видів риб - осетра, севрюги, білуги, шипа, азово-чорноморського оселедця, вирезуба, атлантичного лосося, дунайського лосося та інших забезпечує їх збереження шляхом охорони та регулювання їх промислу.

Розроблення та виконання заходів щодо охорони та регулювання використання анадромних видів риб, які формуються у річках та лиманах України, за межами виключної економічної зони здійснюються на основі міжнародних договорів України.

Для забезпечення раціонального використання анадромних видів риб, які формуються у річках та лиманах України, за межами виключної економічної зони України можуть вживатися також інші заходи щодо їх збереження та управління промислом відповідно до законодавства та міжнародних договорів України.

Іноземці, іноземні юридичні особи за порушення, допущені за межами виключної економічної зони України, пов'язані з промислом анадромних видів риб, які формуються у річках та лиманах України, несуть відповідальність згідно з вимогами міжнародного права.

Стаття 1 ...16 17 18 19 20 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті