Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 13 ЗУ Про житлових прав мешканців гуртожитків від 04.09.2008 № 500-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків
Стаття 13. Особливості використання земельної ділянки, на якій розташовано гуртожиток, та прибудинкової території

1. Загальні питання виділення, надання, використання земельних ділянок, на яких розташовано гуртожитки, у тому числі ті, на які поширюється дія цього Закону, та прибудинкових територій навколо гуртожитків визначаються Земельним кодексом України та іншими актами земельного законодавства.

2. Спеціальні питання використання земельних ділянок, на яких розташовано гуртожитки, на які поширюється дія цього Закону, та прибудинкових територій навколо них визначаються цим Законом.

3. Власником земельної ділянки, на якій розташовано гуртожиток, на який поширюється дія цього Закону, та прибудинкової території навколо нього, а також на якій розташовано колишній гуртожиток після прийняття рішення про його приватизацію згідно з цим Законом чи про надання йому статусу житла соціального призначення, є згідно із земельним законодавством відповідна територіальна громада в особі місцевої ради, що представляє її інтереси.

4. Зміна цільового призначення земельної ділянки, на якій розташовано гуртожиток , на який поширюється дія цього Закону, та прибудинкової території навколо нього забороняється, крім випадків, передбачених цим Законом.

Стаття 1 ...11 12 13 14 15 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті