Ст. 350-6 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV
Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 350-6. Рішення суду
1. Розглянувши заяву про видачу обмежувального припису, суд ухвалює рішення про задоволення заяви або про відмову в її задоволенні.
2. У разі задоволення заяви суд видає обмежувальний припис у вигляді одного чи декількох заходів тимчасового обмеження прав особи, яка вчинила домашнє насильство чи насильство за ознакою статі, передбачених Законом України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" або Законом України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", на строк від одного до шести місяців.
3. Обмежувальний припис, виданий судом стосовно особи, яка на момент винесення рішення суду не досягла вісімнадцятирічного віку, не може обмежувати право проживання (перебування) цієї особи у місці свого постійного проживання (перебування).
4. Рішення суду про видачу обмежувального припису підлягає негайному виконанню, а його оскарження не зупиняє його виконання.
Читати ще раз
Митний кодекс України Стаття 248. Початок митного оформлення Митний кодекс України Стаття 294. Об’єкт та база оподаткування митними платежами Лісовий кодекс України Стаття 19. Права та обов'язки постійних лісокористувачів О винограде и виноградном вине Статья 9. Вина коллекционные Скачать Закон України Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні