Ст. 439 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV
Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 439. Вирішення питання про примусове проникнення до житла чи іншого володіння особи
1. Питання про примусове проникнення до житла чи іншого володіння боржника - фізичної особи або особи, у якої знаходиться майно боржника чи майно та кошти, належні боржникові від інших осіб, або дитина, щодо якої є виконавчий документ про її відібрання, при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням житла чи іншого володіння особи або судом, який ухвалив рішення за поданням державного виконавця, приватного виконавця.
2. Суд розглядає подання, зазначене в частині першій цієї статті, негайно, але не пізніше наступного дня з дня його надходження до суду, без повідомлення (виклику) сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного чи приватного виконавця.
Читати ще раз
Митний кодекс України Стаття 376. Ввезення на митну територію України громадянами алкогольних напоїв та тютюнових виробів Сімейний кодекс України Стаття 235. Нагляд за дотриманням прав дитини, яка усиновлена Про державну таємницю Стаття 31. Обмеження на оприлюднення секретної інформації Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 112. Одержання засудженими до позбавлення волі посилок (передач) і бандеролей Підклас КП 1494 Менеджери (управителі) екологічних систем