Ст. 229 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV
Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 229. Дослідження доказів
1. Суд під час розгляду справи повинен безпосередньо дослідити докази у справі: ознайомитися з письмовими та електронними доказами, висновками експертів, поясненнями учасників справи, викладеними в заявах по суті справи, показаннями свідків, оглянути речові докази.
2. Докази, що не були предметом дослідження в судовому засіданні, не можуть бути покладені судом в основу ухваленого судового рішення.
3. Речові, письмові та електронні докази оглядаються у судовому засіданні, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом, і пред’являються учасникам справи за їх клопотанням, а в разі необхідності - також свідкам, експертам, спеціалістам.
4. Відтворення аудіо- і відеозапису проводиться в судовому засіданні або в іншому приміщенні, спеціально обладнаному для цього.
5. Учасники справи можуть давати свої пояснення з приводу письмових, речових і електронних доказів або протоколів їх огляду, ставити питання експертам. Першою ставить питання особа, за клопотанням якої було викликано експерта.
Читати ще раз
Про вибори народних депутатів України Стаття 113. Рішення за результатом розгляду скарги Про мисливське господарство та полювання Стаття 29. Єгерська служба Про мисливське господарство та полювання Стаття 28. Упорядкування мисливських угідь Про вибори народних депутатів України Стаття 70. Строки проведення передвиборної агітації Про вибори народних депутатів України Стаття 74. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації