Укр Рус

Розділ КП 8 Робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин
Цей розділ вміщує професії, що передбачають знання, необхідні для експлуатації та нагляду за роботою устаткування, машин, у тому числі високоавтоматизованих, а також для їх складання.

Професійні завдання охоплюють розроблення корисних копалин, нагляд за їх видобутком, ведення робочого процесу та виробництво продукції на устаткуванні чи машинах, керування транспортними засобами, пересувними установками, складання виробів із деталей та вузлів.

Ці професії вимагають повної загальної середньої та професійно-технічної освіти чи повної загальної середньої освіти та професійної підготовки на виробництві.

Для деяких професій, пов'язаних із виконанням робіт високої кваліфікації, потрібна кваліфікація молодшого спеціаліста.


Підрозділ 81 Підрозділ 82
Підрозділ 83 Підклас 8990


Суміжні категорії

Розділ 1 Розділ 2
Розділ 3 Розділ 4
Розділ 5 Розділ 6
Розділ 7 Розділ 9


Рекомендованные страницы

Класифікатор професій ДК 003:2010 Підрозділ КП 81 Робітники, що обслуговують промислове устаткування Клас КП 811 Робітники, що обслуговують гірниче устаткування та устаткування для перероблення корисних копалин Розділ КП 9 Найпростіші професії Підрозділ КП 82 Робітники, що обслуговують машини, та складальники машин


Додати коментар до Розділ 8