Укр Рус

Ремонт і монтаж машин і устатковання
КВЕД 2010 Розділ 33 Ремонт і монтаж машин і устатковання в Україні

Розділ 33 включає спеціалізований ремонт виробів, які були виготовлені у промисловому секторі, з метою приведення машин, устатковання та інших виробів у робочий стан. Забезпечення загального і планового (тобто поточного) технічного обслуговування цих виробів є необхідним для підвищення продуктивності устатковання, а також запобігає передчасному ремонту устатковання. 

Цей розділ включає тільки спеціалізований ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання. У значній мірі ремонт також виконують виробники машин, устатковання та інших виробів, і у цьому разі діяльність таких одиниць класифікують, виходячи з принципу доданої вартості, внаслідок чого змішану діяльність зазвичай відносять до виробництва. За тими ж принципами класифікують комбіновану діяльність одиниць у сфері торгівлі й ремонту. 

Капітальний ремонт і модернізацію машин та устатковання віднесено до виробничої діяльності та включено до інших розділів цієї секції. 

Ремонт і технічне обслуговування товарів, що їх використовують як засоби виробництва, а також споживчі товари класифікують як ремонт і технічне обслуговування побутових виробів і предметів особистого вжитку (наприклад, ремонт офісних меблів і меблів для дому, див. 95.24).

Цей розділ також включає спеціалізований монтаж і установлення машин та устатковання. Однак монтаж і установлення устатковання, що є складовою будівель або споруд, такого як електрична проводка, ескалатори або системи кондиціонування повітря, класифікують у секції F „Будівництво”.

Розділ 33 не включає:

  • чищення промислового устатковання, див. 81.22
  • ремонт і технічне обслуговування комп'ютерів та обладнання зв'язку, див. 95.1
  • ремонт і технічне обслуговування побутових виробів і предметів особистого вжитку, див. 95.2

Цей розділ включає такі групи:Група 33.1 Група 33.2


Суміжні категорії

Розділ 10 Розділ 11
Розділ 12 Розділ 13
Розділ 14 Розділ 15
Розділ 16 Розділ 17
Розділ 18 Розділ 19
Розділ 20 Розділ 21
Розділ 22 Розділ 23
Розділ 24 Розділ 25
Розділ 26 Розділ 27
Розділ 28 Розділ 29
Розділ 30 Розділ 31
Розділ 32


Рекомендованные страницы

Переробна промисловість Ремонт і технічне обслуговування інших транспортних засобів Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання Ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів, машин і устатковання Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД-2010)


Додати коментар до Розділ 33