Укр Рус

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 6. Запобігання адміністративним правопорушеннямСт. 6 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-XОргани виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, громадські організації, трудові колективи розробляють і здійснюють заходи, спрямовані на запобігання адміністративним правопорушенням, виявлення й усунення причин та умов, які сприяють їх вчиненню, на виховання громадян у дусі високої свідомості і дисципліни, суворого додержання законів України.

Органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, забезпечуючи відповідно до Конституції України додержання законів, охорону державного і громадського порядку, прав громадян, координують на своїй території роботу всіх державних і громадських органів по запобіганню адміністративним правопорушенням, керують діяльністю адміністративних комісій та інших підзвітних їм органів, покликаних вести боротьбу з адміністративними правопорушеннями.

{ Стаття 6 із змінами, внесеними згідно із Законами N від 15.11.94, N 2342-III від 05.04.2001 }

Стаття 1 2 5 6 7 8 ...330 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс України про адміністративні правопорушення вiд 07.12.1984 № 8073-X 

Рекомендовані сторінки

Кодекси України Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 7. Забезпечення законності при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 8. Чинність закону про відповідальність за адміністративні правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 10. Вчинення адміністративного правопорушення умисно