Укр Рус

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 7. Забезпечення законності при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушенняСт. 7 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-XНіхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.

Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.

Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом.

Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, прокурорським наглядом, правом оскарження, іншими встановленими законом способами.

{ Стаття 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2342-III від 05.04.2001 }

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...330 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс України про адміністративні правопорушення вiд 07.12.1984 № 8073-X 

Рекомендовані сторінки

Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 9. Поняття адміністративного правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 8. Чинність закону про відповідальність за адміністративні правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 11. Вчинення адміністративного правопорушення з необережності Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 10. Вчинення адміністративного правопорушення умисноДодати коментар до ст.7 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X