Укр Рус

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 7. Забезпечення законності при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушенняСт. 7 КУпАП вiд 07.12.1984 № 8073-X
Ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.

 

Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.

 

Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом.

 

Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, правом оскарження, іншими встановленими законом способами.

 

Прокурор здійснює нагляд за додержанням законів при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення шляхом реалізації повноважень щодо нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.


Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...330 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс України про адміністративні правопорушення вiд 07.12.1984 № 8073-X 

Рекомендовані сторінки

Кодекс законів про працю України Стаття 97. Оплата праці на підприємствах, в установах і організаціях Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 6. Запобігання адміністративним правопорушенням Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 288. Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 5. Повноваження місцевих рад щодо прийняття рішень, за порушення яких передбачається адміністративна відповідальність Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 10. Вчинення адміністративного правопорушення умисно