Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 4. Голова фермерського господарстваСт. 4 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Головою фермерського господарства є його засновник або інша визначена в Статуті особа.

2. Голова фермерського господарства представляє фермерське господарство перед органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями та окремими громадянами чи їх об'єднаннями відповідно до закону.

3. Голова фермерського господарства укладає від імені господарства угоди та вчиняє інші юридично значимі дії відповідно до законодавства України.

4. Голова фермерського господарства може письмово доручати виконання своїх обов'язків одному з членів господарства або особі, яка працює за контрактом.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 3. Члени фермерського господарства Земельний кодекс України Стаття 134. Обов'язковість продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах) Про фермерське господарство Стаття 5. Громадяни, які мають право на створення фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 6. Порядок проведення професійного відбору з питань створення фермерських господарств