Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 4 ЗУ Про конкурентні засади при приватизації акцій держави у майні юросіб від 12.01.2005 № 2319-IV


Втратив чинність

Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (часток, паїв), що належать державі у майні юридичних осіб Стаття 4. Особливості продажу об'єктів приватизації

Рішення про приватизацію акцій , що належать державі в статутному капіталі господарських товариств, визначених статтею 1 цього Закону, приймається Фондом державного майна України відповідно до законодавства України.

Приватизація об'єктів, визначених цим Законом, здійснюється шляхом продажу єдиним пакетом акцій або всієї частки, що належить державі, на конкурсі, відповідно до порядку, затвердженого Фондом державного майна України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку за погодженням з Антимонопольним комітетом України, з урахуванням особливостей, визначених цим Законом, якщо інші учасники господарського товариства, яке приватизується, відмовилися від переважного права на придбання акцій , які належать державі у статутному фонді цього товариства.

{ Частина друга статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3610-VI від 07.07.2011 }

Інформація про строки та умови проведення конкурсів підлягає оприлюдненню згідно із законодавством України про приватизацію.

Початкова вартість об'єктів приватизації, зазначених у статті 1 цього Закону, визначається відповідно до законодавства України з урахуванням особливостей оцінки акцій , які належать державі у майні господарських товариств.

Якщо до участі у конкурсі подана одна заявка, то об'єкт приватизації підлягає продажу відповідно до умов конкурсу за вартістю, запропонованою покупцем, але не нижче початкової вартості.

Стаття 1 2 3 4 5 Прикінцеві положення

Перейти до статті