Укр Рус

Про охорону праці
Стаття 29. Тимчасове припинення чинності нормативно-правових актів з охорони праціСт. 29 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XIIУ разі неможливості повного усунення небезпечних і шкідливих для здоров'я умов праці роботодавець зобов'язаний повідомити про це відповідний орган державного нагляду за охороною праці. Він може звернутися до зазначеного органу з клопотанням про встановлення необхідного строку для виконання заходів щодо приведення умов праці на конкретному виробництві чи робочому місці до нормативних вимог.

Відповідний орган державного нагляду за охороною праці розглядає клопотання роботодавця, проводить у разі потреби експертизу запланованих заходів, визначає їх достатність і за наявності підстав може, як виняток, прийняти рішення про встановлення іншого строку застосування вимог нормативних актів з охорони праці.

Роботодавець зобов'язаний невідкладно повідомити заінтересованих працівників про рішення зазначеного органу державного нагляду за охороною праці.

Стаття 1 ...27 28 29 30 31 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII 

Рекомендовані сторінки

Про охорону праці Стаття 30. Поширення дії нормативно-правових актів з охорони праці на сферу трудового і професійного навчання Про охорону праці Стаття 31. Органи державного управління охороною праціДодати коментар до ст.29 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII