Укр Рус

Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві
Стаття 5. Розмір державних централізованих капіталовкладень для агропромислового комплексу Ст. 5 ЗУ Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарст від 17.10.1990 № 400-XIIРозмір державних централізованих капіталовкладень, що спрямовуються на зміцнення матеріально-технічної бази соціальної сфери села та агропромислового комплексу, має становити не менше одного процента від вартості валового внутрішнього продукту України. Ці капіталовкладення виділяються в Державному бюджеті України окремим рядком.

На будівництво об'єктів невиробничого призначення в сільській місцевості використовується не менш як 50 процентів державних централізованих капіталовкладень, передбачених цією статтею.

Відповідно до зміни цін на будівельні матеріали, обладнання та послуги здійснюється індексація виділених централізованих капіталовкладень.

Централізовані капіталовкладення спрямовуються передусім на реалізацію державних програм.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...25 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві від 17.10.1990 № 400-XII Додати коментар до ст.5 ЗУ Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарст від 17.10.1990 № 400-XII