Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Про захист економічної конкуренції
Стаття 34. Плата для відшкодування витрат, пов'язаних із розглядом заявСт. 34 ЗУ Про захист економічної конкуренції від 11.01.2001 № 2210-III


Чинний зі змінами. Перевірено 19.01.2018


1. За подання заяв про надання дозволу на узгоджені дії, концентрацію, надання висновків відповідно до статей 14 та 29 цього Закону справляється плата в розмірах, передбачених частиною другою цієї статті.

2. Плата справляється:

із заяв про надання дозволу на концентрацію - у розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі сплати суми збору відповідно до абзацу четвертого цієї частини за надання попередніх висновків з цих питань - у розмірі 880 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; { Абзац другий частини другої статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом N 935-VIII від 26.01.2016 }

із заяв про надання дозволу на узгоджені дії - у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі сплати суми збору відповідно до абзацу четвертого цієї частини за надання попередніх висновків з цих питань - у розмірі 280 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; { Абзац третій частини другої статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом N 935-VIII від 26.01.2016 }

із заяв про надання висновків відповідно до статей 14 та 29 цього Закону - у розмірі 320 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; { Абзац четвертий частини другої статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом N 935-VIII від 26.01.2016 }

за видачу додаткових примірників завірених копій рішень з питань, передбачених цією частиною, - у розмірі 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян за кожен примірник.

3. Плата вноситься у гривнях. Суб'єкти господарювання з місцезнаходженням за межами України можуть вносити плату у євро чи доларах США за офіційним курсом Національного банку України на день внесення такої плати.
{ Статтю 34 доповнено новою частиною згідно із Законом N 3567-VI від 05.07.2011 }

4. Плата зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України як власні надходження Антимонопольного комітету України і використовується на потреби Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень, якщо інше прямо не передбачено законом.

5. Неподання до Антимонопольного комітету України, його територіального відділення документа, що підтверджує сплату збору, є підставою для залишення заяви без руху на строк, визначений органом Антимонопольного комітету України, головою його територіального відділення. У разі несплати суми збору у строк, визначений органом Антимонопольного комітету України, головою його територіального відділення, заява залишається без розгляду, що не позбавляє заявника права звернутися до цього органу з повторною заявою.

6. Подання повторної заяви, в якій обставини, що характеризують узгоджені дії, концентрацію, суттєво не змінилися, не потребує повторного внесення плати.


Стаття 1 ...32 33 34 35 36 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті