Укр Рус

Про захист прав споживачів
Стаття 5. Захист прав споживачівСт. 5 ЗУ Про захист прав споживачів вiд 12.05.1991 № 1023-XII1. Держава забезпечує споживачам захист їх прав, надає можливість вільного вибору продукції, здобуття знань і кваліфікації, необхідних для прийняття самостійних рішень під час придбання та використання продукції відповідно до їх потреб, і гарантує придбання або одержання продукції іншими законними способами в обсязі, що забезпечує рівень споживання, достатній для підтримання здоров'я і життєдіяльності.

2. Держава створює умови для здобуття споживачами потрібних знань з питань реалізації їх прав.

3. Захист прав споживачів здійснюють спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів та його територіальні органи, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації, органи і установи, що здійснюють державний санітарно-епідеміологічний нагляд, інші державні органи, органи місцевого самоврядування згідно із законодавством, а також суди.

{ Частина третя статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3610-VI від 07.07.2011 }

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про захист прав споживачів вiд 12.05.1991 № 1023-XII 

Рекомендовані сторінки

Про захист прав споживачів Стаття 20. Правила торговельного, побутового та інших видів обслуговування Про захист прав споживачів Стаття 15. Право споживача на інформацію про продукцію Основи законодавства України про охорону здоров'я Стаття 24. Участь громадськості в охороні здоров'я  Про захист прав споживачів Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості Про захист прав споживачів Стаття 21. Порушення прав споживачів