Укр Рус

Про захист прав споживачів
Стаття 5. Захист прав споживачівСт. 5 ЗУ Про захист прав споживачів вiд 12.05.1991 № 1023-XII1. Держава забезпечує споживачам захист їх прав, надає можливість вільного вибору продукції, здобуття знань і кваліфікації, необхідних для прийняття самостійних рішень під час придбання та використання продукції відповідно до їх потреб, і гарантує придбання або одержання продукції іншими законними способами в обсязі, що забезпечує рівень споживання, достатній для підтримання здоров'я і життєдіяльності.

2. Держава створює умови для здобуття споживачами потрібних знань з питань реалізації їх прав.

3. Захист прав споживачів здійснюють спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів та його територіальні органи, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації, органи і установи, що здійснюють державний санітарно-епідеміологічний нагляд, інші державні органи, органи місцевого самоврядування згідно із законодавством, а також суди.

{ Частина третя статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3610-VI від 07.07.2011 }

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про захист прав споживачів вiд 12.05.1991 № 1023-XII

Рекомендованные страницы

Про захист прав споживачів Про захист прав споживачів Стаття 7. Гарантійні зобов'язання Про захист прав споживачів Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості Основи законодавства України про охорону здоров'я Стаття 24. Участь громадськості в охороні здоров'я  Про захист прав споживачів Стаття 2. Законодавство про захист прав споживачівДодати коментар до ст.5 ЗУ Про захист прав споживачів вiд 12.05.1991 № 1023-XII