Укр Рус
< Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань

Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 17. Відповідальність за корупційний вплив на результати офіційних спортивних змагань і порушення вимог законодавства про запобігання цьому впливуСт. 17 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.12.2017


1. Умисне вчинення корупційного правопорушення, спрямоване на некоректні зміни ходу офіційного спортивного змагання чи його результату,  порушення заборони розміщувати ставки на спорт, а також невиконання вимог законодавства щодо запобігання цим порушенням тягне встановлену законом кримінальну, адміністративну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність винних осіб.

 

2. Суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення, що впливають на результати офіційних спортивних змагань, є особи, зазначені в частині третій статті 6 цього Закону, які вчинили корупційне правопорушення; особи, які порушили заборону, встановлену в частині четвертій статті 8 цього Закону; особи, які примушували чи підбурювали цих суб’єктів до правопорушень або вступили з ними у змову.

 

3. Суб’єктами відповідальності за порушення законодавства про запобігання корупційному впливу на результати офіційних спортивних змагань є посадові і службові особи спортивних організацій та органів, зазначених у статті 9 цього Закону, які не вжили заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням, не забезпечили належний контроль за дотриманням законодавства в цій сфері або не застосували санкцій до суб’єктів відповідальності.


Стаття  ...15 16 17 18 19 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті