Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 8 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 8. Заборона протиправного впливу на результати офіційних спортивних змагань

1. Протиправний вплив у будь-який спосіб на результати офіційних спортивних змагань забороняється.

 

2. Протиправний вплив на результати офіційного спортивного змагання для цілей цього Закону - це маніпулювання спортивним змаганням, тобто умисне вчинення корупційного правопорушення, спрямованого на некоректні зміни ходу спортивного змагання чи його результату шляхом повного або часткового виключення непередбачуваного характеру змагань і досягнення наперед визначеного їх наслідку, з метою отримання будь-якої неправомірної переваги для себе або для інших. 

 

3. Корупційним правопорушенням, що впливає на результати офіційних спортивних змагань, є вчинення хоча б одного з таких діянь:

 

1) підкуп спортсменів, осіб допоміжного спортивного персоналу, які беруть участь у спортивному змаганні, посадових осіб у сфері спорту, примушування або підбурювання їх до таких діянь чи вступання з ними у змову стосовно результату офіційного спортивного змагання (договірного поєдинку) або стосовно надання ними ексклюзивної спортивної інформації;

 

2) отримання спортсменами, особами допоміжного спортивного персоналу, які беруть участь у спортивному змаганні, посадовими особами у сфері спорту грошей, цінних паперів, іншого майна, користування послугами майнового характеру, отримання інших вигод і переваг внаслідок діянь, зазначених у пункті 1 цієї частини, чи несанкціонованого використання ними ексклюзивної спортивної інформації.

 

4. Спортсменам, особам допоміжного спортивного персоналу, які беруть участь у спортивному змаганні, посадовим особам у сфері спорту забороняється розміщувати ставки на спорт щодо результатів офіційного спортивного змагання, в якому вони або їхня команда беруть участь.


Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті