Укр Рус

Про звернення громадян
Стаття 17. Термін подання скаргиСт. 17 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВРСкарга на рішення, що оскаржувалось, може бути подана до органу або посадовій особі вищого рівня протягом одного року з моменту його прийняття, але не пізніше одного місяця з часу ознайомлення громадянина з прийнятим рішенням. Скарги, подані з порушенням зазначеного терміну, не розглядаються.

Пропущений з поважної причини термін може бути поновлений органом чи посадовою особою, що розглядає скаргу.

Рішення вищого державного органу, який розглядав скаргу, в разі незгоди з ним громадянина може бути оскаржено до суду в термін, передбачений законодавством України.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про звернення громадян Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню Про звернення громадян Стаття 18. Права громадянина при розгляді заяви чи скарги Про звернення громадян Стаття 19. Обов'язки органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, засобів масової інфор... Про звернення громадян Стаття 16. Розгляд скарг громадян Про звернення громадян Стаття 15. Розгляд заяв (клопотань)