Ст. 258 КПКУ від 13.04.2012 № 4651-VI
Почніть консультацію з юристом онлайн
Кримінально-процесуальний кодекс України 2012
Стаття 258. Загальні положення про втручання у приватне спілкування
1. Ніхто не може зазнавати втручання у приватне спілкування без ухвали слідчого судді.
2. Прокурор, слідчий за погодженням з прокурором зобов’язаний звернутися до слідчого судді з клопотанням про дозвіл на втручання у приватне спілкування в порядку, передбаченому статтями 246, 248, 249 цього Кодексу, якщо будь-яка слідча (розшукова) дія включатиме таке втручання.
3. Спілкуванням є передання інформації у будь-якій формі від однієї особи до іншої безпосередньо або за допомогою засобів зв’язку будь-якого типу. Спілкування є приватним, якщо інформація передається та зберігається за таких фізичних чи юридичних умов, при яких учасники спілкування можуть розраховувати на захист інформації від втручання інших осіб.
4. Втручанням у приватне спілкування є доступ до змісту спілкування за умов, якщо учасники спілкування мають достатні підстави вважати, що спілкування є приватним. Різновидами втручання в приватне спілкування є:
1) аудіо-, відеоконтроль особи;
2) арешт, огляд і виїмка кореспонденції;
3) зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж;
4) зняття інформації з електронних інформаційних систем.
5. Втручання у приватне спілкування захисника, священнослужителя з підозрюваним, обвинуваченим, засудженим, виправданим заборонене.
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 72. Поняття доказів Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 35. Незмінність складу суду Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 93. Пояснення сторін, третіх осіб та їхніх представників Про туризм Прикінцеві та перехідні положення Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 327. Наслідки неприбуття свідка, спеціаліста, перекладача і експерта