Ст. 395 КПКУ від 13.04.2012 № 4651-VI
Почніть консультацію з юристом онлайн
Кримінально-процесуальний кодекс України 2012
Стаття 395. Порядок і строки апеляційного оскарження
1. Апеляційна скарга подається:
1) на судові рішення, ухвалені судом першої інстанції, - через суд, який ухвалив судове рішення;
2) на ухвали слідчого судді - безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
2. Апеляційна скарга, якщо інше не передбачено цим Кодексом, може бути подана:
1) на вирок або ухвалу про застосування чи відмову у застосуванні примусових заходів медичного або виховного характеру - протягом тридцяти днів з дня їх проголошення;
2) на інші ухвали суду першої інстанції - протягом семи днів з дня її оголошення;
3) на ухвалу слідчого судді - протягом п’яти днів з дня її оголошення.
3. Для особи, яка перебуває під вартою, строк подачі апеляційної скарги обчислюється з моменту вручення їй копії судового рішення.
Якщо ухвалу суду або слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, або якщо вирок було ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, в порядку, передбаченому статтею 382 цього Кодексу, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.
4. Протягом строку апеляційного оскарження матеріали кримінального провадження ніким не можуть бути витребувані із суду. У цей строк суд зобов’язаний надати учасникам судового провадження за їх клопотанням можливість ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 429. Залишення касаційної скарги без руху або її повернення Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 546. Інформація, що містить державну таємницю Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 313. Порядок вирішення скарги на рішення, дії чи бездіяльність прокурора Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 512. Судовий розгляд Кримінально-процесуальний кодекс України 2012 Стаття 544. Надання та отримання міжнародної правової допомоги чи іншого міжнародного співробітництва без договору