Ст. 566 МКУ від 13.03.2012 № 4495-VI
Митний кодекс України
Стаття 566. Підтримання оперативного зв’язку між органами доходів і зборів України і органами доходів і зборів суміжних іноземних держав
1. З метою вирішення невідкладних питань щодо пропуску товарів, виявлення та припинення контрабанди і порушення митних правил, забезпечення законності і правопорядку в пунктах пропуску через державний кордон України керівнику митниці та його заступникам надається право проведення робочих зустрічей з представниками митного органу суміжної іноземної держави.
2. Про час, умови і мету таких зустрічей керівник митниці або особа, яка виконує його обов’язки, повідомляє керівника відповідного органу охорони державного кордону України.
3. Порядок проведення таких зустрічей визначається Кабінетом Міністрів України, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, укладеним відповідно до закону.
Читати ще раз
Митний кодекс України Стаття 157. Залишки і відходи, що утворилися в результаті переробки товарів Митний кодекс України Стаття 546. Митниця Про телекомунікації Стаття 65. Надання телекомунікаційних послуг в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану Про телекомунікації Стаття 64. Особливості розвитку, надання та фінансування загальнодоступних телекомунікаційних послуг Скачать Уголовно-процессуальный кодекс Украины