Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 18 ЗУ Про бібліотеки і бібліотечну справу від 27.01.1995 № 32/95-ВР


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про бібліотеки і бібліотечну справу
Стаття 18. Облік, зберігання та використання документів 

Облік, зберігання та використання документів, що знаходяться в бібліотечних фондах, здійснюються відповідно до правил, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв, та встановлених стандартів, технічних умов, інших нормативних документів.

Власник (засновник) бібліотеки зобов'язаний забезпечувати належні матеріально-технічні умови для зберігання та використання бібліотечних фондів.

Вилучення з бібліотечних фондів документів, у тому числі ветхих, тих, що втратили актуальність, наукову та виробничу цінність або які мають дефект, дублетних здійснюється у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв. Вилучення документів з бібліотечних фондів за ідеологічними чи політичними ознаками забороняється.

Документи, що не входять до Державного реєстру національного культурного надбання України, можуть бути передані безкоштовно із фондів одних бібліотек іншим або реалізовані. Р о з д і л VI

ОБОВ'ЯЗКИ ТА ПРАВА БІБЛІОТ

Стаття 1 ...16 17 18 19 20 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті