Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 16-1 ЗУ Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії від 11.01.2000 № 1370-XIV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії
Стаття 16-1. Видача дубліката ліцензії 

У разі втрати або пошкодження ліцензії органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки може бути виданий дублікат ліцензії.

Підставою для видачі дубліката ліцензії є звернення ліцензіата до органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки з відповідною заявою, до якої додається документ, що підтверджує внесення плати за видачу дубліката ліцензії.

Непридатний для користування внаслідок пошкодження бланк ліцензії подається ліцензіатом органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки разом з документами, зазначеними у частині другій цієї статті.

Строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку, зазначеного у втраченій або пошкодженій ліцензії.

Ліцензіат, який подав заяву та документи, необхідні для видачі дубліката ліцензії, може провадити діяльність на підставі довідки про подання заяви про видачу дубліката ліцензії на провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії.

Орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки зобов'язаний протягом трьох робочих днів з дня надходження заяви про видачу дубліката ліцензії видати заявникові зазначений дублікат.

У разі видачі дубліката ліцензії орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки приймає рішення про визнання недійсною ліцензії, яка була втрачена або пошкоджена, із внесенням не пізніше наступного робочого дня відповідних змін до єдиного реєстру обліку виданих ліцензій. { Розділ III доповнено статтею 16-1 згідно із Законом N 1874-VI від 11.02.2010 }
  Розділ IV. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СУБ'ЄКТІВ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ
ВИКОРИСТАННЯ ЯДЕРНОЇ ЕНЕРГІЇ

Стаття 1 ...15 16 16‑1 17 17‑1 Прикінцеві положення

Перейти до статті