Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 11 ЗУ Про космічну діяльність № 502/96-ВР від 15.11.1996


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про космічну діяльність
Стаття 11. Фінансування космічної діяльності

Фінансування космічної діяльності з науковою та господарською метою у тих випадках, коли замовником робіт є держава, здійснюється на підставі Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України і передбачається в Державному бюджеті України окремим рядком.
Фінансування космічної діяльності в цілях оборони та безпеки України здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України за державним оборонним замовленням.
{ Частина друга статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2186-VI від 13.05.2010 }
Фінансування здійснюється через державних замовників робіт по створенню і використанню космічної техніки та розподіляється між виконавцями відповідно до державного контракту.
Витрати на здійснення міжнародної космічної діяльності (у тому числі фінансування участі України в міжнародних космічних форумах, представництва в міжнародних організаціях тощо) та витрати на фінансування заходів щодо утримання і збереження унікальних об'єктів космічної діяльності, які включено до Державного реєстру унікальних об'єктів космічної діяльності, передбачаються в Державному бюджеті України окремими рядками. ( Статтю 11 доповнено частиною четвертою згідно із Законом N 1559-III від 16.03.2000 )
Іноземні кредити та інвестиції у космічну діяльність, пов'язану з виконанням Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України, гарантуються державою відповідно до чинного законодавства України.


Стаття 1 ...9 10 11 11‑1 12 ...29

Перейти до статті