Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 5 ЗУ Про організацію та проведення фіналу Євро-2012 в Україні від 19.04.2007 № 962-V


Втратив чинність


Про організацію та проведення Євро-2012 в Україні
Стаття 5. Організація будівництва будівель і споруд, необхідних для проведення чемпіонату

1. Видатки, пов'язані з підготовкою спортивних споруд та інших об'єктів, необхідних для проведення чемпіонату, здійснюються за рахунок їх власників, які надавали відповідні гарантії щодо фінансового забезпечення, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

2. Центральний орган виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики з питань фізичної культури та спорту, інші органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції сприяють будівництву спортивних споруд та інших об'єктів, необхідних для проведення чемпіонату.

3. При ввезенні на митну територію України товарів , які не виробляються в Україні або виробляються, але не відповідають технічним характеристикам світового рівня та вимогам міжнародних спортивних організацій, з метою їх використання для будівництва і оснащення спортивних споруд, що передбачені щорічним комплексним планом заходів з підготовки та проведення чемпіонату, ввізне мито не справляється.

Перелік та обсяги таких товарів, а також порядок здійснення контролю за їх використанням затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті