Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 7 ЗУ Про організацію та проведення фіналу Євро-2012 в Україні від 19.04.2007 № 962-V


Втратив чинність


Про організацію та проведення Євро-2012 в Україні
Стаття 7. Візовий режим, дозволи на працевлаштування у період організації та проведення чемпіонату

1. Усі іноземці та особи без громадянства з дійсними паспортними документами, які приїздять на чемпіонат як глядачі, отримують візи та в'їжджають на територію України без обмежень, крім випадків, встановлених Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" .

2. Заява на отримання візи для в'їзду на територію України, подана особою у зв'язку з проведенням чемпіонату, розглядається без привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

3. Усім призначеним особам з дійсними паспортними документами, які планують в'їхати на територію України на строк до чотирьох років перед початком чемпіонату або до одного року після його завершення з метою виконання своїх функцій щодо організації і проведення чемпіонату, візи надаються безоплатно, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

4. Працівники призначених осіб за поданням Федерації футболу України можуть зареєструватися для тимчасового проживання в Україні на строк до чотирьох років перед початком чемпіонату та до одного року після його завершення.

5. Спрощений порядок видачі віз у зв'язку з проведенням чемпіонату визначається Кабінетом Міністрів України.

{ Дію частини шостої статті 7 зупинено до 1 січня 2011 року згідно із Законом N 799-VI від 25.12.2008 }

6. Іноземці та особи без громадянства залучаються комерційними партнерами, компанією, призначеними особами або відповідно до планів заходів приймаючих міст до виконання робіт чи надання послуг, пов'язаних з організацією та проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні без дозволу на працевлаштування.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті