Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 8 ЗУ Про організацію та проведення фіналу Євро-2012 в Україні від 19.04.2007 № 962-V


Втратив чинність


Про організацію та проведення Євро-2012 в Україні
Стаття 8. Тимчасові правила переміщення через митний кордон України іноземної валюти та чеків в іноземній валюті, переказу в Україну/з України іноземної валюти, а також обміну іноземної валюти

1. Тимчасові правила переміщення через митний кордон України іноземної валюти та чеків в іноземній валюті, переказу в Україну/з України іноземної валюти, а також обміну іноземної валюти встановлюються Національним банком України з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

2. Іноземці та особи без громадянства, що в'їжджають в Україну в період проведення чемпіонату, мають право ввозити в Україну готівкову іноземну валюту та дорожні чеки в іноземній валюті на загальну суму, що не перевищує 30 000 доларів США, або еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на день перетинання митного кордону.

Ввезення та вивезення іноземної валюти і дорожніх чеків в іноземній валюті у сумі, що не перевищує 10 000 доларів США, або еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті здійснюються на умовах усного декларування митним органам.

Ввезення та вивезення іноземної валюти і дорожніх чеків в іноземній валюті у сумі, що перевищує 10 000 доларів США, або еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті, здійснюються на умовах оформлення письмової митної декларації на всю суму іноземної валюти та дорожніх чеків в іноземній валюті, що ввозиться .

3. Іноземці та особи без громадянства, що в'їжджають в Україну в період проведення чемпіонату, мають право вільно ввозити в Україну і вивозити з України іменні чеки в іноземній валюті, платіжні картки міжнародних платіжних систем, проводити за їх допомогою операції, зокрема отримувати готівку, переказувати за межі України іноземну валюту, що ввезена або переказана в Україну, отримана в Україні за допомогою платіжних карток, іменних та дорожніх чеків, у вигляді отриманих в Україні премій, призів, оплати праці тощо.

4. Ввезена в Україну іноземцями та особами без громадянства готівкова іноземна валюта може бути вільно обміняна на гривні . У разі невикористання валюти України іноземці та особи без громадянства можуть здійснити зворотний обмін цих коштів на готівкову іноземну валюту для подальшого її вивезення за наявності документів, що підтверджують здійснення операції обміну, або переказати зазначені кошти за межі України .

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті