Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 6 ЗУ Про провадження інвестиційної діяльності в АРК від 10.10.2013 № 639-VII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про особливості провадження інвестиційної діяльності на території Автономної Республіки Крим
Стаття 6. Анулювання реєстрації інвестиційного проекту

1. За результатами проведення моніторингу і здійснення контролю за реалізацією на території Автономної Республіки Крим зареєстрованих в установленому порядку інвестиційних проектів орган, що здійснив реєстрацію інвестиційного проекту, може прийняти рішення про анулювання реєстрації інвестиційного проекту.

 

2. Підставою для анулювання реєстрації інвестиційного проекту є:

 

1) недотримання інвестором або суб’єктом господарювання, що реалізує інвестиційний проект, умов зареєстрованого інвестиційного проекту та/або договору про умови реалізації інвестиційного проекту на території Автономної Республіки Крим;

 

2) заява інвестора або суб’єкта господарювання, що реалізує інвестиційний проект, про анулювання реєстрації такого проекту;

 

3) банкрутство чи ліквідація суб’єкта господарювання, що реалізує інвестиційний проект.

 

3. Анулювання реєстрації інвестиційного проекту припиняє право на отримання суб’єктом господарювання, що реалізує інвестиційний проект, податкових пільг.

 

Анулювання реєстрації інвестиційного проекту є підставою для припинення права користування земельною ділянкою, наданою із земель державної або комунальної власності відповідно до цього Закону з метою реалізації інвестиційного проекту.

 

4. У разі анулювання реєстрації інвестиційного проекту орган, що здійснив реєстрацію інвестиційного проекту, обов’язково повідомляє про це відповідним митним та податковим органам.


Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті