Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 8 ЗУ Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі № 3531-VI від 16.06.2011


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі
Стаття 8. Прикінцеві та перехідні положення


1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Законодавчі та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.

3. Установити, що рішення про утворення Концерну та Статут Концерну не потребують погодження з Антимонопольним комітетом України.

4. Внести зміни до таких законодавчих актів:

1) у Господарському кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №№ 18-22, ст. 144):

частину четверту статті 122 доповнити абзацом другим такого змісту:

"Законом може бути передбачений інший порядок управління державним (комунальним) господарським об'єднанням в оборонно-промисловому комплексі";

частину третю статті 168 доповнити абзацом сьомим такого змісту:

"Окремим законом може бути передбачений інший порядок управління корпоративними правами держави в оборонно-промисловому комплексі";

2) частину другу статті 3 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 46, ст. 456) доповнити абзацом другим такого змісту:

"Особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі визначаються Законом України "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі".

5. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом прийняти рішення щодо виведення учасників Концерну із сфери управління відповідних центральних органів виконавчої влади і передачі їх в управління Концерну та забезпечити формування складу учасників Концерну з дотриманням вимог частини п'ятоїстатті 120 Господарського кодексу України.


Стаття 1 ...6 7 8

Перейти до статті