Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 12 ЗУ Про Раду міністрів Криму від 16.06.2011 № 3530-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про Раду міністрів АРК
Стаття 12. Звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим

1. Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим звільняється з посади Верховною Радою Автономної Республіки Крим за погодженням з Президентом України.

Подання про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим на розгляд Верховної Ради Автономної Республіки Крим вноситься Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

2. Подання про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим вноситься Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим для погодження з Президентом України до розгляду цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

3. Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим звільняється з посади з дня прийняття Верховною Радою Автономної Республіки Крим рішення про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим у зв'язку з обранням нового складу Верховної Ради Автономної Республіки Крим, крім випадків, передбачених статтею 11 цього Закону.

4. Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим звільняється з посади Верховною Радою Автономної Республіки Крим за поданням Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим за наявності передбачених законом підстав припинення державної служби.

5. Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим може бути звільнений з посади Верховною Радою Автономної Республіки Крим за поданням Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим у зв'язку із:

1) висловленням недовіри Раді міністрів Автономної Республіки Крим Верховною Радою Автономної Республіки Крим внаслідок визнання діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим у цілому незадовільною за результатами звіту про її діяльність;

2) висловленням недовіри Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим Верховною Радою Автономної Республіки Крим внаслідок визнання діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим у цілому незадовільною за результатами звіту про її діяльність;

3) висловленням недовіри Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим внаслідок неналежного виконання Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим своїх обов'язків, порушенням ним Конституції та законів України, Конституції Автономної Республіки Крим, нормативно-правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим;

4) внесенням Кабінетом Міністрів України подання про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим у разі неналежного здійснення Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим покладених на нього повноважень.

6. Верховна Рада Автономної Республіки Крим має право висловити недовіру Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим у зв'язку із визнанням діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим у цілому незадовільною за результатами її звіту або внаслідок неналежного виконання Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим своїх обов'язків, порушенням ним Конституції та законів України, Конституції Автономної Республіки Крим, нормативно-правових актів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

У випадках, визначених пунктами 1-3 частини п'ятої цієї статті, подання про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим вноситься Президентові України Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим для погодження після висловлення Верховною Радою Автономної Республіки Крим недовіри Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим або Раді міністрів Автономної Республіки Крим до розгляду питання про звільнення Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим на пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

7. Кабінет Міністрів України має право звернутися до Президента України та до Верховної Ради Автономної Республіки Крим з поданням про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим у разі неналежного здійснення Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим покладених на нього повноважень.

У разі погодження Президентом України звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим вносить подання про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим у зв'язку із зверненням Кабінету Міністрів України для розгляду цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим не пізніше ніж на десятий календарний день після такого погодження.

Верховна Рада Автономної Республіки Крим розглядає подання про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим у зв'язку із зверненням Кабінету Міністрів України не пізніше ніж на десятий календарний день після внесення такого подання Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим на її розгляд, якщо таке подання надійшло під час чергової сесії Верховної Ради Автономної Республіки Крим, і не пізніше наступної чергової сесії, якщо таке подання надійшло у міжсесійний період.

8. З дня прийняття Верховною Радою Автономної Республіки Крим рішення про звільнення з посади Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим він звільняється з посади, а його повноваження припиняються.

9. Повноваження Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим припиняються також у разі його смерті.


Стаття 1 ...10 11 12 13 14 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті