Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 13 ЗУ Про систему іномовлення України від 08.12.2015 № 856-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про систему іномовлення України
Стаття 13. Ліцензія на мовлення державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України"

1. Ліцензування мовлення МПІУ здійснюється відповідно до порядку та вимог, встановлених Законом України "Про телебачення і радіомовлення", з урахуванням особливостей, передбачених цією статтею.

 

2. Для провадження своєї діяльності МПІУ на підставі відповідного рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення шляхом переоформлення отримує ліцензії на мовлення (включаючи перелік каналів мовлення), власником яких є державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", умови яких засвідчують право МПІУ здійснювати мовлення.

 

3. Одночасно з переоформленням ліцензій на мовлення, передбаченим частиною другою цієї статті, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення приймає рішення про анулювання відповідних ліцензій теле- і радіоорганізацій, зазначених у частині другій цієї статті, умови яких відповідають умовам ліцензій на мовлення, виданих МПІУ.

 

4. Переоформлення ліцензій, які видані відповідно до частини другої цієї статті, здійснюється на підставі заяви, поданої МПІУ до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, протягом 10 робочих днів з дня отримання такої заяви.

 

Під час прийняття рішення про видачу ліцензій, передбачених частиною другою цієї статті, допускається внесення змін лише щодо органів управління, складу редакційної ради, складу наглядової ради, зазначення власника/засновника теле- і радіоорганізації, концепції мовлення (за умови дотримання вимог цього Закону), а також строку дії ліцензії.

 

Зміна інших умов ліцензій, виданих відповідно до частини другої цієї статті, можлива шляхом переоформлення ліцензій у загальному порядку, передбаченому законодавством про телебачення і радіомовлення.

 

5. Строк дії та продовження строку дії ліцензій на мовлення, які видаються МПІУ відповідно до частини другої цієї статті, визначається в загальному порядку, передбаченому законодавством про телебачення і радіомовлення.

 

6. За видачу ліцензій на мовлення, передбачених частиною другою цієї статті, ліцензійний збір не сплачується.


Стаття 1 ...11 12 13 14 15

Перейти до статті