Ст. 10 ЗУ Про статус народного депутата України від 17.11.1992 № 2790-XII
Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019
Почніть консультацію з юристом онлайн
Про статус народного депутата України
Стаття 10. Загальні положення
1. Народний депутат має право ухвального голосу щодо всіх питань, що розглядаються на засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано.Кожний народний депутат у Верховній Раді України та її органах, до складу яких його обрано, має один голос.
Народний депутат може брати участь у роботі будь-якого органу Верховної Ради України з правом дорадчого голосу, якщо інше не передбачено законом.
2. Народний депутат реалізує на засіданнях Верховної Ради України та в роботі її органів надані йому права відповідно до Конституції України, цього та інших законів України.
3. Народний депутат бере особисту участь у засіданнях Верховної Ради України чи її органів, до складу яких його обрано.
4. При опрацюванні і прийнятті законопроектів, постанов та інших актів Верховної Ради України поправки, пропозиції та зауваження, внесені народним депутатом, розглядаються і по них приймаються рішення щодо їх врахування чи відхилення.
5. Народні депутати не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у Верховній Раді України та її органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.
6. Голосування та позиція, висловлена народним депутатом в роботі Верховної Ради України та її органів, не може бути предметом розгляду у Верховній Раді України та її органах.
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень Стаття 9. Відчуження предмета обтяження Про єдиний митний тариф Стаття 1. Мета Закону Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень Стаття 22. Вимоги, які забезпечуються обтяженням Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень Стаття 34. Види договірних обтяжень Кодекс законов о труде Украины Статья 8-1. Соотношение международных договоров о труде и законодательства Украины