Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 5 ЗУ Про реєстр військовозобов’язаних від 16.03.2017 № 1951-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних
Стаття 5. Cуб’єкти Реєстру

1. Володільцем Реєстру є Міністерство оборони України (далі - володілець Реєстру), розпорядником Реєстру є Генеральний штаб Збройних Сил України (далі - розпорядник Реєстру).

 

2. Володілець Реєстру затверджує Порядок ведення Реєстру, в якому встановлює процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей про військовозобов’язаних (призовників).

 

3. Розпорядник Реєстру обробляє відомості про військовозобов’язаних (призовників) від імені володільця Реєстру. Для цього із складу підпорядкованих йому органів визначаються органи адміністрування Реєстру та органи ведення Реєстру.

 

4. Розпорядник Реєстру:

 

1) забезпечує та контролює дотримання вимог цього Закону у процесі створення та ведення Реєстру;

 

2) забезпечує організаційне і технологічне функціонування Реєстру;

 

3) має доступ до всієї бази даних Реєстру та використовує її для обліку і комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту;

 

4) забезпечує контроль за цілісністю бази даних Реєстру, повнотою і коректністю відомостей Реєстру та ініціює проведення органами ведення Реєстру перевірки виявлених некоректних відомостей Реєстру;

 

5) надає органам ведення Реєстру право доступу до бази даних Реєстру та встановлює порядок такого доступу відповідно до вимог цього Закону;

 

6) забезпечує резервування бази даних Реєстру;

 

7) надає програмні та інші засоби доступу до Реєстру;

 

8) здійснює інші повноваження, передбачені законом.

 

5. Органами адміністрування Реєстру є обласні військові комісаріати та оперативні командування (у межах повноважень за військово-адміністративним поділом території України).

 

6. Органи адміністрування Реєстру:

 

1) здійснюють аналітичну обробку даних, планування заходів з мобілізації та розподілу мобілізаційного ресурсу;

 

2) забезпечують взаємодію щодо ведення Реєстру, контролюють повноту та відповідність інформації, наданої органами державної влади, контролюють виконання рішень розпорядника Реєстру. Орган адміністрування Реєстру має доступ до статистичних відомостей Реєстру.

 

7. Процедура обробки відомостей про військовозобов’язаних (призовників) органами адміністрування Реєстру визначається Порядком ведення Реєстру, затвердженим володільцем Реєстру.

 

8. Органами ведення Реєстру в районі, районі в містах Києві та Севастополі, у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу, у районі в місті обласного значення з районним поділом є районні (міські) військові комісаріати.

 

9. Органи ведення Реєстру забезпечують ведення Реєстру, наповнення та уточнення бази даних Реєстру відомостями, що надають органи державної влади, здійснюють контроль за достовірністю облікових даних.

 

10. Процедура обробки відомостей про військовозобов’язаних (призовників) органами ведення Реєстру визначається Порядком ведення Реєстру, затвердженим володільцем Реєстру.


Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...16

Перейти до статті