Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 13 ЗУ Про здійснення держзакупівель від 01.06.2010 № 2289-VI


Втратив чинність

Чинний аналог

Про публічні закупівлі


Про здійснення державних закупівель
Стаття 13. Закупівля на засадах координації

1. Кабінет Міністрів України має право за поданням Уповноваженого органу затвердити перелік товарів, закупівля яких здійснюється на засадах координації за кошти Державного бюджету України, та визначити генерального замовника.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації та виконавчі органи місцевих рад мають право затвердити перелік товарів та послуг, закупівля яких здійснюється на засадах координації за кошти бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, та відповідно визначити генерального замовника.

Особливості взаємодії між генеральним замовником та замовниками при здійсненні закупівлі на засадах координації визначаються Кабінетом Міністрів України.

2. Генеральний замовник:

проводить процедуру закупівлі відповідно до вимог цього Закону та визначає її переможця;

інформує всіх зацікавлених замовників про результати процедури закупівлі.

3. Замовник укладає договір про закупівлю з переможцем процедури закупівлі, визначеним генеральним замовником, крім випадків, коли товар не відповідає вимогам замовника щодо його технічних характеристик, якості, умов поставки, ціни. У такому разі замовник має право відмовитися від укладення договору про закупівлю, поінформувавши про це генерального замовника, та провести процедуру закупівлі такого товару. Про укладення договору про закупівлю або про відмову в його укладенні замовники повідомляють генерального замовника у порядку, встановленому Уповноваженим органом.

Якщо замовник вважає, що процедуру закупівлі проведено з порушенням вимог, встановлених цим Законом, замовник має право відмовитися від укладення договору про закупівлю, поінформувавши про це генерального замовника та орган оскарження.

4. Генеральний замовник протягом п'яти робочих днів з дня отримання від замовників повідомлень про укладення договору про закупівлю або відмову в його укладенні подає Уповноваженому органу, органам державної влади, які здійснюють контроль у сфері закупівель, і всім зацікавленим замовникам звіт про результати процедури закупівлі із зазначенням у ньому найменувань усіх замовників.

5. Інформація про проведення закупівлі на засадах координації оприлюднюється генеральним замовником відповідно до статті 10 цього Закону.


Стаття 1 ...11 12 13 14 15 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті