Укр Рус

Про органи самоорганізації населення
Стаття 10. Порядок обрання органу самоорганізації населенняСт. 10 ЗУ Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III1. Орган самоорганізації населення обирається зборами жителів за місцем проживання на основі загального, рівного виборчого права шляхом таємного голосування жителів, які на законних підставах проживають на відповідній території. Право голосу на виборах мають жителі, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років. Не мають права голосу жителі, яких визнано судом недієздатними. Загальний склад органу самоорганізації населення визначається зборами жителів за місцем проживання.

2. Організація проведення зборів жителів за місцем проживання, як правило, покладається на виконавчий комітет сільської, селищної, міської, районної у місті ради.

3. Орган самоорганізації населення обирається у складі керівника, заступника керівника, секретаря, інших членів. Обраними до складу органу самоорганізації населення вважаються особи, які одержали більше половини голосів учасників зборів жителів за місцем проживання.

4. Члени органу самоорганізації населення можуть бути достроково відкликані за рішенням зборів жителів за місцем проживання, що утворили даний орган.

5. Переобрання органу самоорганізації населення, відкликання, обрання окремих його членів замість вибулих чи зміна кількісного складу органу самоорганізації населення здійснюється зборами жителів за місцем проживання в порядку, встановленому цією статтею.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III 

Рекомендовані сторінки

Про органи самоорганізації населення Стаття 11. Термін повноважень органу самоорганізації населенняДодати коментар до ст.10 ЗУ Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III