Укр Рус

Про систему гарантування вкладів фізичних осіб
Стаття 17. Учасники ФондуСт. 17 ЗУ Про систему гарантування вкладів фізичних осіб від 23.02.2012 № 4452-VI1. Учасниками Фонду є банки. Участь банків у Фонді є обов’язковою. Особливості участі перехідного банку у Фонді визначаються цим Законом та нормативно-правовими актами Фонду.

2. Банк набуває статусу учасника Фонду в день отримання ним банківської ліцензії.

3. Банк зобов’язаний сплачувати до Фонду збори, визначені цим Законом, дотримуватися інших вимог цього Закону та нормативно-правових актів Фонду.

4. Фонд має право безоплатно одержувати від банку інформацію про його діяльність, пояснення з окремих питань, будь-які документи, необхідні для здійснення перевірки та виконання Фондом інших функцій, передбачених цим Законом. Банк зобов’язаний надавати Фонду на його вимогу або відповідно до вимог законодавства документи та іншу інформацію, необхідні для виконання Фондом функцій, передбачених цим Законом. Банки надають інформацію, що містить банківську таємницю, у порядку, встановленому Законом України "Про банки і банківську діяльність".

5. Фонд виключає банк з числа учасників Фонду в разі прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

6. Фонд веде реєстр учасників Фонду в порядку, передбаченому нормативно-правовими актами Фонду.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...79 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про систему гарантування вкладів фізичних осіб від 23.02.2012 № 4452-VI Додати коментар до ст.17 ЗУ Про систему гарантування вкладів фізичних осіб від 23.02.2012 № 4452-VI