Ст. 97 ЖКУ від 30.06.1983 № 5464-X
Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019
Почніть консультацію з юристом онлайн
Житловий Кодекс Української РСР
Стаття 97. Припинення договору піднайму
Після закінчення строку договору піднайму піднаймач не вправі вимагати відновлення договору і на вимогу наймача зобов'язаний звільнити займане приміщення. Договір піднайму може бути достроково розірвано, якщо піднаймач або особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, чи систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи одному будинку, а також у разі систематичного невнесення піднаймачем плати за користування жилим приміщенням і за комунальні послуги.
Якщо договір піднайму укладено без зазначення строку, наймач зобов'язаний письмово попередити піднаймача про припинення договору за три місяці. У такий же строк повинно бути попереджено піднаймача, якщо тимчасово відсутній наймач або член його сім'ї повертається до закінчення строку, обумовленого договором піднайму.
У разі відмовлення звільнити займане приміщення після припинення договору піднайму піднаймач і члени його сім'ї підлягають виселенню в судовому порядку без надання іншого жилого приміщення.
Піднаймач жилого приміщення вправі за згодою членів своєї сім'ї у будь-який час розірвати договір піднайму.
Почніть консультацію з юристом онлайн
Читати ще раз
Житловий Кодекс Української РСР Стаття 84. Порядок обміну жилих приміщень Житловий Кодекс Української РСР Стаття 85. Обмін жилих приміщень у будинках, розташованих на території Української РСР та іншої союзної республіки О бесплатной правовой помощи Статья 25. Права субъектов предоставления бесплатной вторичной правовой помощи Житловий Кодекс Української РСР Стаття 81. Обмін частини жилого приміщення Житловий Кодекс Української РСР Стаття 69. Пільги по квартирній платі та платі за комунальні послуги