Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 73. Обов'язковість актів і законних вимог органів та посадових осіб місцевого самоврядуванняСт. 73 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.

2. На вимогу відповідних органів та посадових осіб місцевого самоврядування керівники розташованих або зареєстрованих на відповідній території підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності зобов'язані прибути на засідання цих органів для подання інформації з питань, віднесених до відання ради та її органів, відповіді на запити депутатів.

3. Місцеві органи виконавчої влади, підприємства, установи та організації, а також громадяни несуть встановлену законом відповідальність перед органами місцевого самоврядування за заподіяну місцевому самоврядуванню шкоду їх діями або бездіяльністю, а також у результаті невиконання рішень органів та посадових осіб місцевого самоврядування, прийнятих у межах наданих їм повноважень.

Стаття 1 ...71 72 73 74 75 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 74. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 75. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальними громадами Про місцеве самоврядування в УкраїніДодати коментар до ст.73 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР