Укр   Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати


Рахунок 67. Розрахунки з учасниками

Рахунок 67 "Розрахунки з учасниками" призначено для узагальнення інформації про розрахунки з учасниками та засновниками підприємства, що пов'язані з розподілом власного капіталу (дивіденди, повернення часток тощо).

За кредитом рахунку 67 "Розрахунки з учасниками" відображається збільшення заборгованості підприємства перед засновниками та учасниками товариства, за дебетом - її зменшення (погашення), в тому числі реінвестування доходів тощо.

Аналітичний облік ведеться за кожним засновником та учасником та за видами виплат.Рахунок 67 "Розрахунки з учасниками" має такі субрахунки:

671 Розрахунки за нарахованими дивідендами
672 Розрахунки за іншими виплатами

Аналітичний облік основних засобів ведеться щодо кожного об'єкту окремо.

Рахунок 67 "Розрахунки з учасниками" кореспондує


Інші рахунки класу 6


Рахунок 60. Короткострокові позики Рахунок 61. Поточна заборгованість за довгостроковими зобов'язаннями Рахунок 62. Короткострокові векселі видані Рахунок 63. Розрахунки з постачальниками та підрядниками Рахунок 64. Розрахунки за податками й платежами Рахунок 65. Розрахунки за страхуванням Рахунок 66. Розрахунки за виплатами працівникам Рахунок 67. Розрахунки з учасниками Рахунок 68. Розрахунки за іншими операціями Рахунок 69. Доходи майбутніх періодів