Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати


Рахунок 66. Розрахунки за виплатами працівникам

На рахунку 66 "Розрахунки за виплатами працівникам" ведеться узагальнення інформації про розрахунки за виплатами працівникам, які належать як до облікового, так і до необлікового складу підприємства, - з оплати праці (за всіма видами заробітної плати, премій, допомог тощо), за не одержані в установлений строк з каси підприємства суми з виплат працівникам, за іншими поточними виплатами.

Аналітичний облік розрахунків ведеться за кожним працівником, видами виплат та утримань.Рахунок 66 "Розрахунки за виплатами працівникам" має такі субрахунки:

661 Розрахунки за заробітною платою
662 Розрахунки з депонентами
663 Розрахунки за іншими виплатами

Аналітичний облік основних засобів ведеться щодо кожного об'єкту окремо.

Рахунок 66 "Розрахунки за виплатами працівникам" кореспондує


Інші рахунки класу 6


Рахунок 60. Короткострокові позики Рахунок 61. Поточна заборгованість за довгостроковими зобов'язаннями Рахунок 62. Короткострокові векселі видані Рахунок 63. Розрахунки з постачальниками та підрядниками Рахунок 64. Розрахунки за податками й платежами Рахунок 65. Розрахунки за страхуванням Рахунок 66. Розрахунки за виплатами працівникам Рахунок 67. Розрахунки з учасниками Рахунок 68. Розрахунки за іншими операціями Рахунок 69. Доходи майбутніх періодів